продам готель 1480 кв.м.

Cвітлана
0950644558

Продаж недобудованого житлового будинку під готель площею 1480 кв.м. на бальнеологічному курорті в Східниці Бориславського району Львівської області(15 км від Трускавця). Ціна 250 000 дол.!!! торг

Бальнеологічний курорт Східниця, недобудований готель в центрі, збудована коробка у 3 поверхи, з цоколем та мансардою, накрита дахом , загальна площа 1480 кв. м. Розрахований на 30 номерів з окремими санвузлами: одномісних-6, двомісних-14, двокімнатних апартаментім-4, тримісних-6 та 1 номер для інвалідів. Із вікон відкриваються чудові гірські краєвиди. У цокольному поверсі – кафе та лікувальні кабінети, на мансарді-адміністративні приміщення. Земельна ділянка 34 сотки, цільове призначення-будівництво і обслуговування житлового будинку. Підведена електроенергія, газ.
Все поруч: гірське чисте повітря, неповторнi мальовничi краєвиди Карпат та Східниці, 50м до річки Східничанки. А головне – це мінеральні води з різним хімічним складом. Для гостей сьогодні доступні води з 10 джерел і трьох свердловин. У селищі та на схилах прилеглих гір є мінеральні води «Нафтуся» чотирьох типів та джерело з мінеральною водою типу «Боржомі».


Comments:

Możesz dodać informacje  (hotel, ośrodek, prywatnych osiedli, itp), zakładu żywienia (restauracja, bar, kawiarnia, kawiarnia) i innych usług w Skhodnitsa.
Wypełnij formularz! Po sprawdzeniu administratorem swojego projektu zostaną dodane do naszego katalogu.