продам готель 1480 кв.м.

Cвітлана
0950644558

Продаж недобудованого житлового будинку під готель площею 1480 кв.м. на бальнеологічному курорті в Східниці Бориславського району Львівської області(15 км від Трускавця). Ціна 250 000 дол.!!! торг

Бальнеологічний курорт Східниця, недобудований готель в центрі, збудована коробка у 3 поверхи, з цоколем та мансардою, накрита дахом , загальна площа 1480 кв. м. Розрахований на 30 номерів з окремими санвузлами: одномісних-6, двомісних-14, двокімнатних апартаментім-4, тримісних-6 та 1 номер для інвалідів. Із вікон відкриваються чудові гірські краєвиди. У цокольному поверсі – кафе та лікувальні кабінети, на мансарді-адміністративні приміщення. Земельна ділянка 34 сотки, цільове призначення-будівництво і обслуговування житлового будинку. Підведена електроенергія, газ.
Все поруч: гірське чисте повітря, неповторнi мальовничi краєвиди Карпат та Східниці, 50м до річки Східничанки. А головне – це мінеральні води з різним хімічним складом. Для гостей сьогодні доступні води з 10 джерел і трьох свердловин. У селищі та на схилах прилеглих гір є мінеральні води «Нафтуся» чотирьох типів та джерело з мінеральною водою типу «Боржомі».


Comments:

Here You can get the information about your accommodation facility (hotel, resort, private estates, etc.), nutrition establishment (restaurant, bar, cafe, cafeteria) and other services in Skhodnitsa.
Complete thsis form. Please! After the checking of administrator your proposal will be added to our directory.